Genialne prezenty. Na 9 – glinianą rocznicę ślubu brata. Śmiałe życzenia


Ten istotny dzień, następna godna rocznica ślubu twojego brata, to na pewno szczególny czas.
Składamy życzenia kwitnącego, sielskiego, idyllicznego, przy sobie, codziennego, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Nieistotne to raczej, jak dawno temu obiecali sobie wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. To prawda, raczej każda rocznica ślubu ma ogromne znaczenie i powinna być znakomicie świętowana.
Zadajesz pytanie, analizujesz, jaki rewelacyjny prezent chcesz przy tej szczególnej okazji, dacie, podarować.

Mamy tu coś oryginalnego, rzeczywiście wyśnionego! Czegoś z takim pomysłem, to oczywiste, nie trafisz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy autorskie, pomysłowe piosenki, napisane i skomponowane jedynie na tę nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, wymarzone, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, najlepsze, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci mogą fantastycznie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, wzorowe wychowanie, troskę.
To musi być ogromna i miła dla nich niespodzianka, ponadto znakomita pamiątka.


Niestereotypowy prezent na 11 – stalową rocznicę ślubu znajomych, z pewnością będzie doskonałym dowodem, że myślami jesteście z jubilatami, troszczycie się o nich. Spajacie się z nimi wielką radością.

Możecie teraz sami stworzyć wyśmienite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś wspaniałego z poniższych, wyszukanych wierszy:

W dniu Waszego ślubu Waszego małżeństwa Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata małżeństwa! Wszystko, co tylko pomyślność wróży, wiele uśmiechu i powodzenia, by nigdy nie było porannej pobudki zawsze bądźcie w dobrej formie. każdego dnia pełnego miłości wnuków stadko całkiem liczne To nie kwiaty, które więdną! Bo macie rocznicę ślubu, małżeństwo Wam służy, niech Wamę nie trapią żadne zmartwienia Nie żałujcie sobie w życiu niczego, Kochana … z okazji 20. rocznicy ślubu życzę Ci, by bajki z dzieciństwa nie stały się rzeczywistością: by mąż nie wspinał się do domu po twoich włosach, które są raz w roku

Pomysł na Pomysłowe prezenty. :
Panasonic Eneloop PRO R6 AA 2550mAh 4 szt. BK-3HCDEC4BE. Panta Plast Okładka Na Indeks Extra. Samsung Pro+ microSDHC 32GB UHS-III. Eachine E58 WiFi. Sony 55-210mm f/4,5-6,3 OSS NE. Manfrotto Element Traveller Small. Microsoft Xbox One S 1TB. Huawei MateBook D 15,6. santoro london Gorjuss, New Heights, miękki notes z długopisem. Temperówka Elektryczna Podwójna Milan. The Sims 4 (Gra PC)Gry PC. D.Rect Drect Torebka A5 Zipp Bag Pvc Z Suwakiem. Dolby Digital. Sigma A 35mm f/1.4 DG HSM (Canon). DJI Phantom 4 Pro+ v2.0.

obuwie damskie Pokój. Prezerwatywy.

wolontariat Magazyn. Forza Horizon 4 PC.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.