Najtańsze poręcze do foteli. Niezawodna hurtownia. Korzystna oferta dla rzemiosła meblowego


Nasza rodzinna firma działa już wiele lat, starając się wciąż wzbogacać naszą świetną ofertę.

Prowadząc sprzedaż przez internet możemy dotrzeć do wymagających klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi klienci, to najczęściej ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, cudowne scenariusze.


Jedynie dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można pięknie odnowić swoje zużyte meble, dodać im ciekawego charakteru.

Hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej uniwersalnej ofercie również: Materace, łóżka.
Zawsze dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Zazwyczaj każda firma, która zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka idealnego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w genialnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to świetny wybór.

Zajmujemy się także hurtową sprzedażą tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty, to najwyższa jakość wraz z przebogatą gamą kolorów i wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Drawsko Pomorskie Bieżuń Andrychów Trzebinia Tychy Łęczna Boguszów-Gorce Bogatynia Rzeszów Staszów Rydułtowy Niepołomice Gogolin Wschowa Chojnów

I każdego innego miasta…

Śpioszki z czapeczką Pajacyk. Dla dzieci renowacja mebli tkaniny dekoracyjne poduszki Body

praca dla studentów Dom. Wiadra.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.