Najwyższej jakości tkaniny tapicerskie. Dobra hurtownia. Znakomita propozycja dla tapicerów


Na naszym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą branżową ofertę.

Wykorzystując internet do hurtowego handlu możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całego kraju.
Nasi potencjalni klienci, to zwykle ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, znakomite projekty.


Tylko dzięki naszym tkaninom obiciowym można doskonale odnowić swoje stare meble, zaszczepić im ciekawego charakteru.

Nasza firma Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej uniwersalnej ofercie także: Materace, łóżka.
Dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

Zazwyczaj każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje najlepszego dostawcy hurtowego wysokiej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, to perfekcyjny wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Jeżeli szukasz produktów najlepszej jakości, my takie mamy wraz z wybraną gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
Mamy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Miasteczko Śląskie Ustka Kozienice Pieniężno Byczyna Kędzierzyn-Koźle Dynów Świeradów-Zdrój Jaworzyna Śląska Sulęcin Katowice Starachowice Bojanowo Brześć Kujawski Łęczyca

I każdego innego miasta…

Tkaniny meblowe. Body z długim rękawkiem. Dla dzieci sofy Piżamka Bagger. Dla dzieci Dresik chłopięcy. Dla niemowląt

rękodzieło Garaż. Narożniki do salonu.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.