Nakładka plastikowa. Znakomita hurtownia. Godna polecenia propozycja na renowację mebli


Firma Almitex działa już od wielu lat, wciąż powiększamy naszą branżową ofertę.

Wykorzystując internet do hurtowej sprzedaży możemy pomóc wymagającym klientom, z terenu całego kraju.
Nasi petenci, to głównie renowatorzy starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, unikalne projekty.


Dzięki naszym kapitalnym tkaninom obiciowym można świetnie odnowić swoje meble, nadać im fantastycznego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej uniwersalnej ofercie także: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Nieustannie dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Każdy fachowiec, który zajmuje się zawodowo tapicerką meblową szuka dobrego serwisu hurtowego najwyższej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia, to możliwie najlepszy wybór.

W naszej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Oferowane przez naszą hurtownię produkty są najlepszej jakości wraz z szeroką gamą kolorów i wzorów.
W naszej hurtowni do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Kowary Rzepin Zielonka Sędziszów Gostyń Łasin Mieroszów Bielawa Suchedniów Otwock Zgorzelec Kłecko Rajgród Nowogard Zawadzkie

I każdego innego miasta…

Piżamka Bagger. Dla dzieci Komplet chłopięcy Pianka tapicerska do mebli. Śpioszki niemowlęce. Dla dzieci Body Safari. Dla dzieci

grafika i web design Lokal usługowy. Telewizory.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.