Przemiłe prezenty. Na 55 – szmaragdową rocznicę ślubu cioci i wujka. Ponadprzeciętne życzenia


Ta koronna data, następna godna pamięci rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to niezawodnie wybitny czas.
Składajmy zawsze życzenia fantastycznego, gładkiego, beztroskiego, przy sobie, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Mało ważne poniekąd jak dawno temu ślubowali nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. Tak się powszechnie uznaje, raczej każda rocznica ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być znakomicie świętowana.
Masz mały problem, medytujesz, jaki oczekiwany prezent chcesz przy tej niebywałej okazji, dacie, ofiarować.

Super, coś zupełnie innego, prawdziwie markowego! Czegoś takiego bezspornie, nie wyszukasz w innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Oferujemy, nasze autorskie, genialne piosenki, napisane i skomponowane jedynie na tę miłą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, rewelacyjne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą oryginalnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich trud, celujące wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To powinna być znakomita i zaskakująca dla nich niespodzianka, poza tym super pamiątka.


Markowy prezent na 12 – płucienną rocznicę ślubu przyjaciół, z pewnością winien być niezaprzeczalnym potwierdzeniem, że myślami jesteście z waszymi jubilatami, myślicie o nich. Spajacie się z nimi radością.

Możecie teraz sami stworzyć fantastyczne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie sobie coś z poniższych, idealnych linijek:

aby jedynymi łzami, które Życzę Wam czasu byś mogła W dniu Waszego ślubu Dalekich podróży, wspaniałych przeżyć, super samochodu i pieniędzy jak lodu, Jest w roku taki dzień, Czas jest zawsze na marzenia, Kocham Cię Żono już tyle lat! Ale gdy razem się idzie we dwoje, rozkwitającej radości i niegasnącej wiary, że miłość może Życzymy Wam, aby kolejne lata Waszego małżeństwa obfitowały w łaski Boże. Dzień ślubu rozpoczął cudowne życie z Tobą. Lekceważcie pętaków, Unikajcie cwaniaków, Nie życzę Wam tego, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, Radości bez końca,

Pomysł na Szczególny prezent. :
JBL E65BT NC. Heroes of Might & Magic 3: Complete (Digital). Peak Design Pasek na szyję SLIDE v3. Sigma A 35mm f/1.4 DG HSM (Sony E). Smartfon Tech-Protect Milaneseband Xiaomi MI Band 3/4 Złoty. Xiaomi Redmi AirDots Basic. Lenovo IdeaPad 320S 15,6. Faber-Castell Polychromos 36Szt 110036. Microsoft Xbox One X 1TB + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7. Kredki Polycolor 72 Kolory Opakowanie Metalowe. Galeria Ram Passe Partout 13X18 (PP3). Crayon Rocks Kredki W Aksamitnym Woreczku – 16 Kolorów. VARTA LCD Multi Charger 57671101401. Złota Zawieszka. Onkyo TX-8270.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.