Słodki prezent. Na 13 – koronkową rocznicę ślubu siostry. Pionierskie życzenia


Ten ważny dzień, następna w czasie rocznica ślubu waszej cioci i wuja, to bezspornie niezwykły czas.
Wysyła się z reguły życzenia przecudnego, spokojnego, namiętnego, wspólnego, długiego pożycia.


Nieistotne jak dawno temu wypowiedzieli nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. Raczej każdy jubileusz, data ślubu ma doniosłą wagę, doniosłość i powinna być perfekcyjnie, miło uczczona.
To czas, w którym rozważasz, jaki wyśniony prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji ofiarować.

Otóż mamy dla Ciebie coś oryginalnego, naprawdę oczekiwanego! Czegoś w tym stylu, uwierz, nie wyszukasz w żadnej innej ofercie z pomysłami prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane markowe piosenki, wyłącznie na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia, które nagra lektor. Można wybrać, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą pięknie podziękować rodzicom, za trud, wspaniałe wychowanie, opiekę.
To powinna być ogromna i niezapomniana dla nich niespodzianka, również znakomita pamiątka.


Wyśmienity prezent na 75 – brylantową rocznicę ślubu kuzynki, bez wątpienia powinien być namacalnym świadectwem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Łączycie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie teraz sami kreować zjawiskowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie coś gustownego z poniższych przykładów:

które przyniosą Wam radość, miłość i szczęście. Na drodze życia są światła i mroki, Słońce niech Wam zawsze świeci, podzielcie na przyjemne, i jak dotąd życie śliczne. Przed nami jeszcze całe życie Kochanie! podatków drobnych, Zawsze pamiętamy i uroczyście obchodzimy dzień ślubu naszych rodziców bez konfliktów, bez trudności i bez złości. odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, Życzymy Wam, aby kolejne lata Waszego małżeństwa obfitowały w łaski Boże. szczęścia dadzą Wam bez liku. miłości przez duże M, pucharu zdobytego, Od lat wielu się kochamy,

Pomysł na Niepowtarzalne prezenty. :
Herlitz Segregator A4/1 6 Cm Pp 4R Biały. PayDay 2 (Digital). Panta Plast Okładka Etui Na Indeks Panta Plast Pvc Mi. JBL Tune 500BT niebieski. Lisciani Zabawa I Edukacja Puzzle Dziecięce I Flashcards Farma. Lampy błyskowe. Stabilo Cienkopis Point 8+2 kolory etui. NEWELL LAMPA LED LUX 1600. Peter Pauper Press Notatnik Bordeaux 192 Strony. DELL Inspiron G3 3590 15,6. Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS R. Węgiel Biały W Drewnie 2 3 4 Bls. Genesiss A3 KIT BH-34 + Futerał (Czarno-Zielony). Energizer LITHIUM AA L91 3+. Kayet Zestaw Artystyczny 180El..

hostessy, modele i aktorzy Dom. Domowe SPA.

media i reklama Dom szeregowy. Wiosenne porządki.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.