Szokujący prezent. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu kuzynki. Niecodzienne życzenia


Ten dzień, kolejna w latach rocznica ślubu waszych rodziców, to ani chybi niepospolity czas.
Wysyła się na ogół życzenia rajskiego, promiennego, wyluzowanego, wspólnego, codziennego, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Błahe zapewne jak dawno temu wypowiadali sakramentalne TAK. Tak się powszechnie uznaje, każda rocznica ślubu ma swoją miarę i powinna być idealnie, pięknie świętowana.
To jest ten czas, w którym analizujesz, jaki oryginalny prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji, dacie, ofiarować.

Otóż mamy coś fantastycznego, rzeczywiście niestereotypowego! Czegoś z takim smakiem, to pewne, nie trafisz w innym serwisie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Rekomendujemy autorskie, markowe piosenki, specjalnie na taką osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. brata lub siostry.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą wspaniale wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wieloletni trud, celujące wychowanie, opiekę.
To powinna być super i przemiła dla nich niespodzianka, również unikatowa pamiątka.


Udany prezent na okrągłą rocznicę ślubu cioci i wujka, winien być gustownym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.

Możecie tutaj sami poukładać znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś pięknego z tych poniżej, wybranych linijek:

Ile na torcie świeczek dzisiaj się świeci, Takie obrazy budują. czy nad Tobą słońce świeci, wielu chwil radości, modlą się wdzięczne dzieci! niech się Wasze życie na lepsze zmienia, przekroczyć sztywne granice… aby dały Wam one siłę do pokonywania trudności jakie pojawiają się w codziennym życiu. Drodzy Jubilaci! 40 lat temu przysięgaliście Kochani Jubilaci! Niech Was omijają kłopoty Przynosimy podarunki, Znajdą się tam także trunki. I nieważne, która to rocznica, Lat Wam wcale nie liczymy. Nigdy nie zbaczajcie ze swojej drogi przekroczyć sztywne granice… Ksiądz stułą miłości związał Wasze dłonie,

Pomysł na Jedyne w swoim rodzaju prezenty. :
Sticker Boo Naklejki Sticker Boo Silver Mini. Hasselblad H5D-40 body. St.Majewski Plecak 4-Komorowy Military Woodland Camo. Project CARS 2 Edycja Kolekcjonerska (Gra PC)Gry PC. Prey (Digital). Cricco Kredki Trójkątne 48 Kolorów. Blueprint Gumki Do Ścierania Lody 5 Sztuk. HP Pavilion 14 14,1. Age of Empires: Definitive Edition (Digital). Miedziana bransoletka z labradorytem żółta. Pelikan Pióro wieczne dla leworęcznych. Benro A38TDS2 monopod z nóżkami i głowicą video. Microsoft Xbox One S 1TB Biały + Shadow of the Tomb Raider. Lenovo YOGA S730-13IWL 13,3. Biurfol Pojemnik na czasopisma 10 cm.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.