Unikalnie tanie tkaniny tapicerskie. W sprzedaży hurtowej. Znakomita oferta dla rzemiosła meblowego


Nasza rodzinna firma działa już wiele lat, wciąż wzbogacamy naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy pomóc wymagającym klientom, z terenu całej Polski.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, znakomite pomysły.


Wyłącznie dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można znakomicie odnowić swoje stare meble, dodać im przedniego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej uniwersalnej ofercie także: Materace, łóżka.
Nieustannie dbamy o bardzo bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzornictwo.

Każdy rzemieślnik, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka niedrogiego serwisu hurtowego wysokiej jakości, w dobrej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to genialny wybór.

W naszej ciekawej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Oferowane przez naszą hurtownię produkty są najlepszej jakości wraz z unikalną gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszej hurtowni do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednobarwne ale oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dobraną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Ząbkowice Śląskie Garwolin Władysławowo Chmielnik Przedecz Błażowa Pieniężno Bieruń Książ Wielkopolski Sędziszów Gostynin Koszalin Chełmno Boguszów-Gorce Margonin

I każdego innego miasta…

Bluza dresowa z kapturem spodnie kulki silikonowe Dresik Star. Dla dzieci Body Aslan. Dla niemowląt Body

usługi finansowe Pokój. Pan Tadeusz, Adam Mickiewicz.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.